Svatební a rodinná videa

V rámci ochrany a respektu soukromí nikde neuveřejňujeme videa z této kategorie. Po zahájení jednání Vám samozřejmě rádi poskytneme ukázky , u kterých máme od klientů svolení. Kromě “klasických” klipů natáčíme nejrůznější medailonky, přáníčka, pozvánky atd. Neostýchejte se nás kontaktovat, ať můžeme začít vymýšlet řešení i pro Vás.


Firemní videa

Aktuálně spolupracujeme s firmou BODYCOLOR s.r.o. pro které jsme prováděli úpravy videí a to konkrétně překlady z anglického jazyka, přetitulkování, přečasování atd. Klipy naleznete zajisté brzy na YTB kanálu firmy. V současné době se připravujeme na natáčení série prováděcích videí.

Dále aktuálně pracujeme na postprocesu reklamního spotu ke změně firemního loga prodejny a eshopu Mefo Sport Centrum Jinín.


Promo videa

Natáčíme týmová videa pro SIX-3 SSW Czech Racing Team. V roce 2020 jsme natáčeli videa k jejich účasti na seriálu závodů Mezinárodního Mistrovství České Republiky Čtyřkolek a na Mistrovství Evropy Čtyřkolek. Videa ze všech závodů naleznete na našem YTB kanálu i na kanálu týmu. SIX-3 SSW Czech Racing Team se chystá zúčastnit MMČR a ME i v roce 2021 a my velice doufáme, že tým bude úspěšný, dojede vždy v pořádku a my budeme součástí týmu a všech jeho závodů i nadále. V rámci natáčení pro SIX-3 SSW Czech Racing Team jsme zahájili i menší spolupráci s ČT a naše droní záběry si našly své místo i v pořadu Svět Motorů.


Videa z akcí

Tým z Push2Film také natáčel videa na různých setkání a amatérských závodech. natáčeli jsem například na Republikovém Srazu Čtyřkolek Senice 2020 a Blanka Cup 2020. Obě videa brzy na našem YT kanálu.