Svatební videa

Nabídku na svatební videa dělíme do tří balíčků:

1) basic – natáčení obřadu a hostiny + posprodukce

více info zde:

2) advanced – natáčení příprav ženicha a nevěsty, obřadu a hostiny + postprodukce

více info zde:

3) full – komplexní natáčení veškerých příprav areálů, výzdob, natáčení příprav ženicha a nevěsty, obřadu, hostiny a afterparty + postproduce

více info zde:

Výše uvedené popisy balíčků jsou pouze ilustartivní. Každé natáčení plánujeme individuálně. Každá svatba je jiná a hlavně jinak koncipovaná a my vždy volíme balíček společně se zákazníky po seznámení s plánem svatebního programu. Po zvolení balíčku se zákazníkem sestavíme přesný rozpis a harmonogram natáčení sestavený podle programu svatby a po schválení zákazníkem jím řídíme celé natáčení. Velmi rádi si tím projdeme s Vámi, připravíme Vám balíček na míru a uděláme maximum pro Vaši spokojenost a uchování Vašich vzpomínek. Celý tento proces vyžaduje čas na přípravy a tudíž je důležité začít komunikovat a plánovat co nejdříve. Proto nás bez obav včas kontaktujte a my se o Vás rádi postaráme.


Rodinná videa

Plánujete velkou oslavu, rodinné setkání či jakékoliv jiné radostné počínání? A uvažujete o zaznamenání či zpestření této události? Rádi Vám to zajistíme, ať už natáčení samotné události nebo natočení a zpracování originální foto / video – gratulace. Neváhejte se nám ozvat, dáme hlavy dohromady a určitě společně něco povedeného vymyslíme, což my pak rádi zpracujeme.


Firemní videa

Pokud chcete zviditelnit své výrobky, prodávané produkty, nabízené činnosti, zkrátka cokoliv, na čem stojí a běží Vaše podnikání, tak video je jednoznačně správnou cestou. Natáčíme produktová videa k výrobkům a produktům, prováděcí videa o manipulaci s výrobky či práci s produkty či jejich zpracování. Záznamy z firemních akcí, dnů otevřených dveří a podobných událostí rádi pořídíme a zpracujeme též. Nebojte se nás kontaktovat s požadavky, nápadem či myšlenkou a pojďme to spolu uvést do pohybu.


Promo videa

Dosud jsme se věnovali nejvíce asi promo videím a to konkrétně klipům pro závodní týmy z jejich nejrůznějších závodů a klání, klipům pro jejich sponzory a partnery, klipům pro propagaci jednotlivých závodníků a mnohému dalšímu. Také točíme klipy přímo pro producenty a promotéry takovýchto akcí a závodů. Je to pro nás nejrozmanitější odvětví naší činnosti a pohybujeme se v něm rádi, protože vyžaduje velkou kreativitu a flexibilitu. Rádi se seznámíme s Vaším plánem a úmysly a ještě radši naskočíme do stejného vlaku s kamerou v ruce 🙂 Stačí nás jen včas kontaktovat.


Obecně řečeno ….

Moc rádi se účastníme veškerého zajímavého dění. Vše je založeno hlavně na komunikaci. Rádi se seznámíme s Vámi a Vašimi úmysly a pokusíme se navrhnout nejlepší a nejvhodnější spolupráci. Díky faktu, že za námi spojí společnost Push2Talk, která se léta zabývá problematikou komunikace, koordinace a logistiky skrze nejrůznější odvětví eventových produkcí, tak máme přístup i k profesionální komunikační technice. Díky dalšímu faktu, že máme vydařené a funkční partnerství s úspěšnými kameramany, produkčními společnostmi a promotéry, tak se nezalekneme ani velkých projektů a dokážeme sestavit opravdu velký “štáb”, když je ho třeba.